بازدید مهندس کریمی از اماکن مختلف مجموعه ورزشی آزادی
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه، مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه به همراه عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز دوشنبه 18 دی ماه با حضور در مجموعه ورزشی آزادی ضمن برگزاری جلسه با مدیر مجموعه، از بخش های مختلف این مجموعه بازدید نمودند.

ایشان ابتدا راهی استادیوم صدهزارنفری شدند تا از نزدیک در جریان وضعیت این استادیوم فوتبال و پیشرفت عملیات نوسازی جایگاه بتنی طبقه دوم تماشاگران قرار گیرند. اداره استاندارد تجهیزات ورزشی، سالن دوازده هزارنفری، پیست اسلالوم قایقرانی و سالن های تیراندازی از دیگر اماکنی بود که مورد بازدید مدیرعامل شرکت قرار گرفت. در حین این بازدید، طباطبایی به ارائه گزارشی از بخش های مربوطه پرداخت.

در ادامه مهندس کریمی از پروژه های نیمه تمام استادیوم چهل هزارنفری بانوان و زورخانه مجموعه ورزشی آزادی نیز بازدید نمود. مهندس عباسی نیز وضعیت پیشرفت این پروژه ها و مشکلات تخصیص اعتبارات آنها را به سمع و نظر مدیرعامل رساند.

گفتنی است در این بازدید، آقایان عباسی معاون فنی و مهندسی شرکت، شهرابی مدیر حراست شرکت و خمارلو مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی نیز حضور داشتند.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد