مهندس کریمی راهی خراسان رضوی شد
مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی راهی استان خراسان رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب به نقل از شرکت توسعه، مهندس کریمی صبح امروز سه شنبه 22 اسفندماه با حضور در استان خراسان رضوی، ضمن بازدید از برخی پروژه های ورزشی، با مسئولان ارشد این استان دیدار کرد. وی ابتدا جلسه ای با "رشیدیان" استاندار خراسان رضوی برگزار نمود. در این جلسه پیرامون رفع مشکلات مالی و تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه های این استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت توسعه در ادامه به همراه "مقدوری" معاون عمرانی استاندار و "صبوریان" مدیرکل ورزش و جوانان استان راهی مجموعه ورزشی ثامن الائمه شد تا از نزدیک در جریان وضعیت سالن نیمه ساخت شش هزارنفری و سالن ژیمناستیک قرار گیرد. سپس مهندس کریمی از ورزشگاه فوتبال و پیست دوچرخه سواری این مجموعه که طی سال های اخیر توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی احداث و افتتاح شده بودند، بازدید نمود.

وی در خاتمه به همراه "مقدوری" معاون عمرانی استاندار جلسه ای به منظور حل مشکلات پروژه های مذکور و تامین منابع مالی، با "تقی زاده خامسی" شهردار مشهد برگزار کرد. گفتنی است مهندس عباسی معاون فنی و مهندسی و منادی مدیر فنی منطقه نیز در این بازدید حضور داشتند.گفتگوی آنلاین
هیچ اپراتوری در حال حاضر آنلاین نمی باشد
لطفا پیغام خود را گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد